Hijyen Eğitimi

5.00
(1)
Shape Image One
5.00
(1 Rating)

Hijyen Eğitimi

İstek Listesi Paylaş
Eğitimi Paylaş
Sayfa Linki
sosyal Medyada Paylaş

Kurs Hakkında

İyi bir hijyen eğitimi almanız amacıyla sizler için alanında uzman eğitmenimizle Hijyen Eğitimi hazırladık. En yeni ve en güncel bilgileri sizlere sunacağımız Hijyen Eğitimimizle ihtiyacınız olan bilgileri edineceksiniz.


Hijyen günümüzün en önemli konularından biridir. Özellikle Covid-19’un hayatımıza girmesi ve pandemi dönemi hijyenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha bizler için kanıtladı. Ancak hijyeni hiç kimse bireysel yollarla öğrenememektedir.

Pek çok kişi hatta kurum, bu konuda bilinçli olduğunu düşünmekte ve yanılmaktadır. Bunun için iyi bir Hijyen Kursu almak gerekmektedir.

İyi bir Hijyen Kursu almanız amacıyla sizler için alanında uzman eğitmenimizle Hijyen Kursu hazırladık. En yeni ve en güncel bilgileri sizlere sunacağımız Hijyen Eğitimimizle ihtiyacınız olan bilgileri edineceksiniz. Hijyen Eğitimi nereden alınır sorusunun cevabı Eğitim Kutusu’dur.

Hijyen Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Hijyen Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Hijyen Kursu’nun amacı, katılımcılarının, HACCP sistemine yönelik etkin bir hijyen ve sanitasyon eğitimi almalarını sağlamaktır.

Hijyen Kursu’nda Farkımız

Hijyen Kursu’nda farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Hijyen Sertifika Programı’nı sunuyoruz.
 • Alanında uzman Hijyen eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • Hijyen Sertifika Programı’na 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Hijyen Sertifika Programı’nda güncelleme yapıyoruz.
 • Hijyen eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Hijyen Kursu sertifikaları veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.

Hijyen Kursu’nun Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Hijyen Kursu’nun yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Hijyen Kursu’nun yanında meslek edinebileceğiniz Hasta Bakıcı Ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı ve Tıbbi Sekreterlik (Hasta Kabul Danışmanlığı) Eğitimi’ni öneririz.

Hijyen Eğitimi Nedir?

Hijyen Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Hijyen Kursu, gıda üretiminde HACCP sistemine yönelik etkin hijyen ve sanitasyon uygulayabilmeleri için neler yapılması gerektiğini katılımcılarına aktarmaktadır. Gıda üretiminin şu aşamalarında dikkatli ve bilinçli olunması gerekmektedir.

 • Gıdaların üretiminde
 • Gıdalara teknolojik işlem uygulamalarında
 • Gıdaların depolanmaları sırasında

Hijyen sertifikası özellikle resmi kurumlar tarafından talep edilen bir sertifikadır. Hijyen eğitimi yönetmeliğine göre hazırlanmış olan eğitimimiz bulaşıcı hastalık önleyici unsurları halk sağlığını temel alarak vermektedir. Ders içerikleri mevzuat olarak eğitim bakanlığına uygun olarak hazırlanmıştır. Alanında uzman eğitmenimiz tarafından verilen eğitimimiz Hijyen eğitimi yönetmeliğine uygun olarak oluşturulmuştur.

Hijyen Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Hijyen Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Hijyen Sertifika Programı’nda akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Hijyen Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.

Hijyen Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Hijyen Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Hijyen Sertifika Programı doğrudan iş imkânı sağlamamaktadır. Ancak gıda sektöründe çalışıyorsanız ya da çalışmak istiyorsanız Hijyen Kursu tamamlamış olmanız size ayrıcalık kazandıracaktır.

Hijyen Eğitimi Online Sertifika

Hijyen Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Hijyen Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Hijyen Sertifika Programı sertifikalarınızı alabilirsiniz.

Hijyen Eğitimi’miz dahilinde fiziki sertifikamız bulunmamaktadır. E-devlet görünürlüğü bulunan sertifikalarınızı talep ederek sizler de alandaki yetkinliğinizi belgelendirme fırsatına erişebilirsiniz.

Hijyen Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Hijyen Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Hijyen Sertifika Programı sertifikası, sizin hijyen alanında uzman olduğunuzu belgelendirmektedir.

Hijyen Kursu Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Hijyen Kursu sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Hijyen Sertifika Programı sertifikasıyla gıda sektöründe iş bulmanız kolaylaşmaktadır.

Video Online Hijyen Eğitimi

Video Hijyen Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Hijyen Kursu videolarını izleyebilirler. Hijyen Sertifika Programı videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler.

Video Hijyen Kursu’nun bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Hijyen Sertifika Programı videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.

Hijyen Sertifika Programı’nın Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Hijyen Sertifika Programı’nın kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Hijyen kurumlara faydası şunlardır:

 • Çalışanlarınıza hijyen bilgisi kazandırır.
 • Mikrop ve virüslere bağlı yaşayacağınız sorunların önüne geçmiş olursunuz.
 • Çalışanlarınızın hijyen sertifikasına sahip olması size olan güveni artırır.
 • Hijyen Kursumuzu bitiren adaylara sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hijyen Sertifika Programı’na Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Hijyen Sertifika Programı’na kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Hijyen Kursu’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Hijyen Kursu başvuru formu açılacaktır. Hijyen Kursu başvuru formunu doldurunuz.

Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Hijyen Sertifika Programı için size ulaşacaktır.

Hijyen Eğitimi Fiyatları

Hijyen Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Hijyen eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Hijyen Sertifika Programı ücretini etkilemektedir. Hijyen Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.

Hijyen Eğitimi Sınavı

Hijyen Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Hijyen Sertifika Programı sınavını geçmek için soruların yüzde ellisine, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Hijyen Kursu sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır.

Sınavı geçtikten sonra Hijyen Sertifika Programı sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Hijyen Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Daha Fazla Göster

Eğitim İçeriği

HİJYEN EĞİTİMİ VİDEOSU
HİJYEN EĞİTİMİ VİDEOSU

 • HİJYEN EĞİTİMİ VİDEOSU
  15:00
 • Hijyen Eğitimi Testi

Temizlik ve Hijyenin Önemi
Temizlik ve Hijyenin Önemi

Kişisel Hijyen ve Sağlık

Gıda Hijyeni ve Güvenliği

Enfeksiyon Önleme ve Kontrolü

Yüzey ve Ortam Hijyeni

Sağlık Kuruluşlarında Hijyen

El Hijyeni Eğitimi

Hijyen Uygulamalarında Hatalar ve Çözümleri

Öğrenci Değerlendirmeleri & Yorumları

5.0
Toplam 1 Derece
5
1 Rating
4
0 Rating
3
0 Rating
2
0 Rating
1
0 Rating
TK
11 ay önce
BAŞARALI BİR EĞİTİM